Zırtapoz 2 Türkçe Dublaj izle

Sayfalar: Fragman Tek Parça OP Tek Parça MEGA

Zırtapoz 2 Türkçe Dublaj izle
5 (100%) 5 Oy
1,273
 
 
7
0

Ekleyen / 13 May 2017 tarihinde yayınlandı

Zırtapoz izle..
Zoolander Filminde Derek ve Hansel ikilisinin mesleklerini icra ettikleri şirkette uzun yıllar çalışarak iş hayatlarının monotonlaştıklarını düşünerek bambaşka bir şeyler denemeye karar verirler. Peki bu farklılığını nasıl ortaya çıkaracaklar ve bunu hayatlarına ne şekilde yansıtacaklardı ? İşte kendilerine sordukları bu soruları ve bu soruların aleyhinde beklenen cevabı çalıştıkları şirketinin iş dünyasında fakat rakip rakiplerinden birine geçerek bulabileceklerdi.

Tam bu şekilde düşünürlerken akla gelen başa gelir atasözünün realiteye dönnüşmesiyle kısmet melekleri kendilerini sözde sarıp sarmalayarak bağırlarına bastıklarını düşünür. İşi kabul eden Derek ve Hansel muzipleri tek düzüne olan hayatlarını ilk başlarda renklendirdiklerini düşünselerde işler umduukları gibi gitmeyince hikayemiz eyice dallanıp budaklanması ile daha da bir komikleşir. sizlere www.fullfilmizle.web.tr farkıyla sunulmuştur..
Will Ferrell gibi ünlü isimlerin başrolde oynadığı Zoolander 2 Filmini izledikten sonra lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor