İzlanda | Filmleri izle, İzlanda Yapımı Filmler izle

İzlanda
Foxtrot  Türkçe Altyazı izle
İncele
Foxtrot Türkçe Altyazı izle
Türkçe Altyazı
<strong>Foxtrot </strong> Altyazı Full izle Michael Feldmann ve Daphna Feldmann sorunlarını içlerine gömmüş ancak pek de işlevsel olmayan bir ilişkiye sahip bir çifttir. Küçük kızları Alma ve büyük oğulları Jonathan da bu ailenin işlevsizliğinin sessiz tanıkları haline gelmiştir. Sorunların üstü kapatılarak sürüp giden bu düzen günün birinde paramparça olur. Jonathan'ın askerlik yaptığı izole bölgede bir sorun olmuştur. İşin içine yardıma koşan akrabalar, olayı sessizce kapatmaya çalışan ordu yetkilileri de karışınca, çiftin ilişkisinde üstü örtülen bütün sorunlar su yüzüne çıkmaya başlar. İyi seyirler Foxtrot Altyazı Türkçe Altyazı izlediniz.<strong> Foxtrot</strong> Altyazı Filmini Full izledikten sonra sitemizden yorum yapmanızı bekliyoruz.
  • 93dk
  • IMDb 0.0
  • 128
  • 0
Derin Sular Full izle
İncele
Derin Sular Full izle
Türkçe Altyazı
<h1>Derin Sular izle</h1>The Deep filmi 2012 5.5 1080P olarak izlemeniz için hazır.<strong>Derin Sular konusu</strong>İngiliz James More, Afrika'nın doğu kıyısında esir tutulmaktadır. Penceresi bile olmayan bir odada tutsak olan James, cihadçı askerlerin elindedir ve senaryo oldukça karamsardır. Aynı anlarda Grönland Denizi'nde binlerce mil uzakta bulunan Danielle Flinders ise benzer bir tehlikeye atılmıştır. Genç kadın okyanus tabanına bir denizaltı ile inmek üzeredir. <strong>Derin sular</strong> Filminde Zorlu durumları sırasında ikisi de bir önceki yıldaki Noel'i düşünmektedir. Geçen yıl Noel zamanı ikili Fransa sahilindeki tesadüfi bir karşılaşma sonucu tanışarak bir araya gelmiş ve yoğun bir romantizm yaşamışlardır...Filmin başrollerini James McAvoy ve Alicia Vikander oynuyor..  Derin Sular İzlanda İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
  • 95dk
  • IMDb 5.5
  • 364
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Full Film izleme sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.