İrlanda | Filmleri izle, İrlanda Yapımı Filmler izle

İrlanda
Karşınızda Tek Part Full İzle
İncele
Karşınızda Tek Part Full İzle
Türkçe Altyazı
<strong>Karşınızda</strong> Türkçe Altyazı 720P izle Dünya tarihine damga vurmuş bir ikonun hayat hikayesini sizlerle paylaşıyoruz. Disko kraliçesi, 70’li yıllarda moda dünyasını sallamış bir model, androjen görüntüsüyle bir kuir ikonu, karizmatik bir oyuncu ama hepsinden önemlisi kendini her dönemde yeniden yaratabilmiş cesur bir pop yıldızı... Elbette benzersiz Grace Jones’dan bahsediyoruz. Jones’un uzun bir aradan sonra müzik dünyasına döndüğü 2008 tarihli albümü Hurricane’in hazırlık süreci ve turnesinden görüntülere yer veren bu belgeselde, gizemli yıldızın Jamaika’da ailesiyle geçirdiği günlerden sahne arkasında yaşadıklarına kadar özel anlara da tanıklık ediyoruz. Yönetmen koltuğunda ise Slavoj Zizek ile yaptığı yaratıcı belgeselleriyle tanıdığımız Sophie Fiennes yer alıyor.2017 yılında yayınlanan<strong> Karşınızda</strong> adlı filmi sitemizden 720P FULL İZLE
 • 115dk
 • IMDb 0.0
 • 448
 • 0
The Cured Türkçe Altyazı izle
İncele
The Cured Türkçe Altyazı izle
Türkçe Altyazı
<strong>The Cured</strong> Türkçe Altyazı Full izle The Cured 2017 Türkçe Altyazılı; Altı yıl boyunca Avrupa’ya, insanları zombivari bir yaratığa dönüştüren çok kötü bir virüsmusallat olmuştur. İnsanlık bu salgın hastalığı kontrol etmekte zorluk çekerken, tedavi için büyük bir umut bulunmuştur. Fakat tedavi edilmiş olanlar virüse yakalandıklarında yaptıkları eylemlerin anılarıyla boğuşmak zorundaydılar. Yeniden uyum sağlama çabası ise iki katmanlı bir toplumun oluşmasıyla sonuç vermişti. Birçok tedavi olmuş kişi kalan aileleri tarafından dışlanmıştı. Diğerleri ise onlara uygulanan denetime karşı derin bir öfke hissetmekteydi. Korku, pişmanlık ve nefretin karışık olduğu duygular ve devletin direnenleri ortadan kaldırma kararı terörist bir hareketin yükselmesine neden olur ve ülkeyi tekrar çözülmesi zor bir karmaşanın içine sürükler. İyi seyirler The Cured Türkçe Altyazı izlediniz<strong>. The Cured</strong> Filmini Full izledikten sonra sitemizden yorum yapmanızı bekliyoruz.
 • 95dk
 • IMDb 6.1
 • 553
 • 0
Lanetli Konak Filmi Türkçe Dublaj izle
İncele
Lanetli Konak Filmi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
<h1>Lanetli Konak</h1><strong>The Lodgers - Lanetli Konak Konusu</strong>Lanetli konak filmi 2017 HD 720P olarak izlemeniz için hazır. 1920'li yıllarda İrlanda'nın kırsal kesiminde, aileden kalma bir konakta yaşayan Rachel (Charlotte Vega) ve ikiz kardeşi Edward (Bill Milner), geceleri şeytani birtakım güçlerin sözünden dışarı çıkmadan yaşamlarını sürdürmektedir. Üç ana kuralları vardır, geceleri yataktan çıkmaları yasaktır, eşikten içeri kimse girmemelidir ve biri kaçmaya kalkışırsa diğerini korkunç bir son beklemektedir. <strong>Lanetli Konak Filmi</strong>nde Savaş gazisi Sean'ın (Eugene Simon) kasabaya gelişi ve Rachel'la yakınlaşmaları, kuralların çiğnenmesine ve lanetin hayatlarını cehenneme çevirmesine neden olacaktır. Yorumlarınızın için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. <em>Lanetli Konak Türkçe Dublaj izl</em>e Keyifli seyirler.
 • 92
 • IMDb HD
 • 340
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Full Film izleme sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.