Jason Statham Filmleri - Jason Statham Oynadığı Filmler | Film izle

Jason Statham

Jason Statham Eileen (Yates), bir dansçı ile Barry Statham, bir sokak tüccar ve salon şarkıcı, Shirebrook, Derbyshire'nin oğludur.. Jason Statham kısa sürede çok şey yaptı. İngiliz Ulusal Dalış Takımı'nda bir Dalgıç oldu ve 1992'de Dünya Şampiyonasında 12. oldu. Aynı zamanda bir moda modeli, karaborsa satıcısı ve son olarak da aktör oldu. Modifiye ettiği Fransız Bağlantı ile Ateşten kalbe akıldan dumana (1998) ' da Bacon olarak ilk rolünde oynadı. Filmde büyük bir yatırımcı oldular ve Guy Ritchie'den Jason'ı tanıttılar. Onu yasadışı bir sokak satıcısını taklit etmeye ve onu sahte takılar almaya ikna etmeye zorlayarak, onu filmin bir parçası için seçmelere davet etti. Jason sağ yüzünden başarıya ulaştıktan sonra bir şey yapıyor olması gerekir Ateşten kalbe akıldan Dumana (1998) diye tekrar takım Guy Ritchie için kapışma dahil ko-yıldız ile, (2000) Brad Pitt , Dennis Farina ve Benicio Del Toro . Sonra kapışma (2000) geldi Turn It Up ABD müzik yıldızı ile (2000) Ja Rule Bilim kurgu filmi bir destekleyici aktör rolüne ardından Mars'ın Ghosts (2001), Jet Li 'ninTek (2001) ve başka ekran ortaklık Vinnie Jones içinde sıradışı Sanıklar altında (2001) Guy Ritchie 'nin ve Matthew Vaughn ' ın SKA Films. Sonunda 2002'de Tasiyici'de (2002) Frank Martin'in başrolü oldu . Jason, 2003 yazında, Italyan usulü soygunun (1969), Italyan Isi'nin (2003) Yakışıklı Rob rolünü canlandırdığı bir filmdir. Son olarak da Meg: Derinlerdeki Tehlike adlı filmde başrolde oynayan Jason Stathamın diğer özellikleri aşağıdaki gibidir.

Hizli ve Öfkeli 8 , Hızlı ve Öfkeli 7, Hızlı ve Öfkeli 6, Suikast, Ajan, Cehennem Melekleri 3, Sivil Cephe, Parker, Çılgın Joe, Koruyucu , Tetikçi 2, Taksici gibi bir çok ses getiren ve sevilen filmlerde oynamıştır.

Jason Statham Resimleri
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Full Film izleme sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.