Emma Stone ve Rachel Weisz’ın Gelecek Filmi The Favourite’ten ( Sarayın Gözdesi ) Türkçe Altyazılı Fragman

Emma Stone ve Rachel Weisz’ın Gelecek Filmi The Favourite’ten ( Sarayın Gözdesi ) Türkçe Altyazılı Fragman

Emma Stone ve Rachel Weisz’ın Gelecek Filmi The Favourite’ten ( Sarayın Gözdesi ) Türkçe Altyazılı Fragman

  Kasım 20, 2018

  119 Okunma

Dogtooth ve The Killing of a Sacred Deer filmlerinin yönetmeni Yorgos Lanthimos'un henüz vizyona girmemiş ilmi The Favourite'ten (Sarayın Gözdesi) Türkçe altyazılı, komik bir fragman paylaşıldı.

Dogtooth ve The Killing of a Sacred Deer filmlerinin yönetmeni Yorgos Lanthimos’un henüz vizyona girmemiş ilmi The Favourite’ten (Sarayın Gözdesi) Türkçe altyazılı, komik bir fragman paylaşıldı.

Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos, tarihi dramalara şaşırtıcı bir bakış açısı sunduğu yeni filmi The Favourite ile 18. yüzyılın başlarına yolculuk yapıyor. 2018 yılının en çok beklenen bağımsız filmlerinden biri olan The Favourite yayınlandığı festivallerde topladığı olumlu yorumlar ile şimdiden büyük heyecan uyandırıyor. Lanthimos’un son filmi olan Sarayın Gözdesi, İngiltere sarayında geçiyor ve baş rollerde Olivia Colman, Rachel Weisz ve Emma Stone yer alıyor.

Sarayın Gözdesi Filminde, Colman Kraliçe Anne’i ve Weisz da kraliçenin yakın arkadaşı, danışmanı ve gözdesi Lady Sarah’yı canlandırıyor. İngiltere Fransa’yla savaşmaktadır ancak Kraliçe Anne ülkenin durumundan çok, kendi iç dünyasıyla ilgilidir. Yeni bir hizmetkâr, Kraliçe Anne’in danışmanı olmak için gözünü karartınca, ülke yönetiminde işler sarpa saracaktır. The Lobster ve The Killing of a Sacred Deer sayesinde, son birkaç yıldır bağımsız film dünyasında yükselen bir yıldız olan Lanthimos, Lobster’ın yıldızları Colman ve Weisz ile yeniden bir araya geliyor. Yeni Film Sarayın Gözdesi 8 Şubat 2019 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Full Film izleme sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.