Türkçe Dublaj Filmler

gönderen: Zero Eros

Tehlike Hattı izle.. Tehlike Hattı Filminde Bir yüksek gerilim hattındaki önemli bir elektrik arızasını tamir etmek için görevlendirilmiş ekip, aniden bastıran çok dinç bir fırtınanın ortasında kalır. Hayatta kalabilmek için güvenli olmayan bir mücadelenin ortasında kalan ekibin vermesi gereken engebeli kararlar vardır. Tehlike Hattı filmi sizlere www.fullfilmizle.web.tr farkıyla sunulmuştur. iyi seyirler. Yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

2 sene önce
516
gönderen: Zero Eros

Mükemmel bir gün filminde Bir grup gönüllü afiyet kuruluşu üyesi, Kosova'nın dağlık bölgesindeki bir su kuyusuna kimliği meçhul kişiler göre atılmış cesedi dahil etmemek için bölgeye gider. Eğer ceset 24 saat içinde çıkarılırsa teorik olarak kuyu kirlenmemiş olacak ve su, cıvardaki köy halkı kadar kullanılabilecektir. Ilk sonuç denemesinde ekibin kullandığı halat kopunca, etraftaki köylerde yeni ve sağlam bir halat aramaya başlarlar. Oysa Kosova'daki iç savaşındaha tamamiyle bitmediği, yalnızca mütareke duyuru edilip uzlaştırma görüşmelerinin devam ettiği netameli bir dönemdedirler. Bu sebeple ayrıca yeni halat bulmak, hem de cesedi kuyudan dışında tutmak için yöre halkı, çeteler, hatta BM askerlerini bile ikna etmeleri gerekecektir. sizlere www.fullfilmizle.web.tr farkıyla sunulmuştur. Mükemmel bir gün 19 dalda aday olmuştur.

2 sene önce
265
gönderen: Zero Eros

Suç Ortağı Stolen ABD İzle Will Montgomery yanlış giden bir silahlı soygundan sonra yakalanıp sekiz yıl hapse mahkum edilen usta bir hırsız. Hapisten çıkan Will suç geçmişini arkasında bırakmaya ve kendisinden iyice uzaklaşmış kızı Allison’la ilişkisini düzeltmeye karar verir. FBI ve eski iş arkadaşları sekiz yıl önceki silahlı soygundan çalınan 10 milyon doları Will’in sakladığını düşünür. Will’in eski ortağı Vincent Allison’ı kaçırır ve 10 milyon doları fidye olarak ister. Allison’ı bir taksinin ses geçirmeyen bagajında tutan Vincent sürekli hareket halinde olduğu için bulunması zordur. Will’in 10 milyon dolarlık fidyeyi bulması için sadece bir günü vardır. Ancak FBI ve eski dostlarının aksine soygundan çalınan para onda değildir. Bu yüzden içgüdülerine ve güzel ve zeki eski ortağı Riley’e güvenmek zorunda olan Riley ile beraber çok geç olmadan kızını kurtarmak için son bir soygun yapacaklardır.Suç Ortağı Stolen Stolen Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...

2 sene önce
308