Suç

gönderen: Zero Eros

Doğu Ekspresinde Cinayet filmi sizler için Fullfilmizle.web.tr de Doğu Ekspresinde Cinayet Türkçe dublaj izle Doğu Ekspresinde Cinayet Filminin konusu; Agatha Christie'nin "Murder on the Orient Express" adlı romanından uyarlanan filmde, Avrupa'ya trenle yolculuk yapan 13 yabancının hikayesi anlatılıyor. Katil tekrar saldırmadan önce bu 13 şüphelinin gizemini bir adam çözmek zorundadır. Fullfilmizle.web.tr iyi seyirler dilerYorumlarınızın Fullfilmizle.web.tr için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Doğu Ekspresinde Cinayet Türkçe Dublaj izle Keyifli seyirler.

1 ay önce
81
gönderen: Zero Eros

Ölümüne dövüş.. Eski bir polis olan Danny Bolan, tuzağa düşürülür ve uyuşturucu saklamaktan hapis cezası alır. Gittiği hapishane ise hiç de sevildiği bir yer olmayacaktır. .Hapishanedeki suçlular Danny'nin yakaladığı mahkumlardır..Danny içeri girdikten kısa bir süre sonra mahkumlar onu farkeder ve hepsi Danny'i öldürmek istemektedir..Tüm bunların arasında hapishane de 'kafes' denilen bir dövüş düzenlenmektedir..Danny'nin eski suçlularından Vargas da bu dövüşleri yönetmekte ve finanse etmektedir..Vargas Danny'nin dövüşe katılması gerektiğini düşünürler. Danny için hapishanede hayatta kalmak ve kurtulmak için dövüşmekten başka çaresi yoktur. Kafes Filmi Türkçe Dublaj izlemeniz için sizlere Full Film izlemenin adresi Fullfilmizle.web.tr farkıyla sunulmuştur.

2 sene önce
273
gönderen: Zero Eros

Izah Etme: İMDB: 6.0 Ukraynalı göçmen olan Alex, sanal ortamda kanun dışı işler yaparak ailesinin geçimini sağlamaktadır. Yakın arkadaşı Sye ise Alex'in para kazanmasına tezgâhtar olmaktadır. sizlere www.fullfilmizle.web.tr farkıyla sunulmuştur

2 sene önce
252
gönderen: Zero Eros

Izah Etme: İMDB: 5.3 ( 7.180 birey oy kullanmıştır. ) Ben Cahill New Orleans´da prestijli bir hukuk firmasında çalışan genç ve açgözlü bir avukattır. Ivedi servis doktoru olan Charlotte ile evlidir. Charlotte ’un düşük hamilelik yapması, kariyerlerine yük vererek birbirlerinden kopmalarına vesile olur.Ben‘in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben basarili epeyce, Charlotte ’ten uzaklaşmaya başlar. Üniversiteden eski kız arkadaşı Emily Hynes, aniden Ben´in hayatına girer. Emily ilaç endustrisinin dev firmalarından birinde çalısmaktadır ve şirketin CEO´su ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadaşı tarafından aralıksız ihmalkârlık edildiği için kendisini ağlamaklı ve yalnız hissetmektedir. Emily, Ben ’e ilaç şirketi ve CEO´su na kişiye özel olarak zarar verecek bakımlı bilgileri vermeyi öneri eder. Boyle bir dava hukuk şirketi icin altın fırsattır. Ben şirketin kıdemli ortağı olan Charles Abrams´a bu konudan bahseder. Bu davayı Ben ’e firmada ortaklık şansı verecektir. Abrams bu davayı almayı kabul eder ve Ben ’i kanıtın kaynağı için uyarır. sizlere www.fullfilmizle.web.tr farkıyla sunulmuştur

2 sene önce
205
gönderen: Zero Eros

Arkadaşlarını Öldür Kill Your Friends İngiltere İzle Son yılların yükselişteki isimlerinden biri olan Nicholas Hoult’un başrolde yer aldığı Arkadaşlarını Öldür filmi; Brit Pop çılgınlığının tam ortasında, her şeyi değiştirecek o “hit”i bulmaya kendini adamış genç ve hırslı A & R koordinatör olan Stelfox’un öyküsünü perdeye taşıyor. Arkadaşlarını Öldür Filminin başrollerinde Nicholas Hoult’a Ed Skrein, James Corden, Rosanna Arquette, Tom Riley eşlik ediyor.Filmi izlediyseniz ve beğendiyseniz Yorumlarınızın Fullfilmizle.web.tr için çok önemli olduğunu lütfen unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Arkadaşlarını Öldür Kill Your Friends -Kill Your Friends Bu sitenin ekmeği yorumlarıdır. Fullfilmizle.web.tr iyi seyirler diler.

2 sene önce
167