Genel

gönderen: Zero Eros

Bleed for This Bleed for This Türkçe Altyazı izle Bleed For This Bleed adlı Film, ölümcül bir araba kazasından sonra tekrar yürüyüp yürümeyeceğini bile bilmeyen fakat spor tarihinin en inanılmaz geri dönüşünü gerçekleştiren Dünya Box Şampiyonu Vinny Pazienza’nın ilham verici hayat hikayesini konu ediniyor. Vinny, eğitmeni Kevin Rooney’nin yardımlarıyla sadece yürümekle kalmaz, mucizevi bir biçimde kazadan yalnızca bir sene sonra kemerini geri almak için ringlere geri döner. Filmin yönetmenliğini Ben Younger üstlenirken Pazienza’yı ise Whiplash filminin yıldızı Miles Teller canlandırıyor.Bleed For This Filmini izlemeniz için Fullfilmizle.web.tr farkıyla sunulmuştur. Filmi izlediyseniz ve beğendiyseniz Yorumlarınızın Fullfilmizle.web.tr için çok önemli olduğunu lütfen unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Bleed for This -Bleed for This Bu sitenin ekmeği yorumlarıdır. Fullfilmizle.web.tr iyi seyirler diler.

6 ay önce
58
gönderen: Zero Eros

Arkadaşlarını Öldür Kill Your Friends İngiltere İzle Son yılların yükselişteki isimlerinden biri olan Nicholas Hoult’un başrolde yer aldığı Arkadaşlarını Öldür filmi; Brit Pop çılgınlığının tam ortasında, her şeyi değiştirecek o “hit”i bulmaya kendini adamış genç ve hırslı A & R koordinatör olan Stelfox’un öyküsünü perdeye taşıyor. Arkadaşlarını Öldür Filminin başrollerinde Nicholas Hoult’a Ed Skrein, James Corden, Rosanna Arquette, Tom Riley eşlik ediyor.Filmi izlediyseniz ve beğendiyseniz Yorumlarınızın Fullfilmizle.web.tr için çok önemli olduğunu lütfen unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Arkadaşlarını Öldür Kill Your Friends -Kill Your Friends Bu sitenin ekmeği yorumlarıdır. Fullfilmizle.web.tr iyi seyirler diler.

2 sene önce
167
gönderen: Zero Eros

12 Maymun izle.. Öldürücü bir virüs tüm insanları risk altında bırakmaktadır. 1996 yılında 5 milyar insanı ölüme sürükleyen bu virüs, 2035 yılında dünya nüfusunun yalnızca yüzde birini hayatta bırakmıştır. Bu virüsün etkisinden korunabilmek nedeniyle halk aşağıda yaşam kurmaya başlar. Bu virüsü yenebilmek için mahkumlardan James Cole, vakit makinesiyle geçmişe gönderilirler. Kazayla 1990 senesine gönderilen Cole, bilim insanları için virüs hakkında bilgi toplar. sonradan zaman yolculuğunu devam ettiren Cole, 1996'da fikir hastanesine götürülür. Hafıza hastanesinde Dr. Kathryn Railly ile karşılaşan Cole, onu durumları hakkında ikna etmeye çalışır. sizlere www.fullfilmizle.web.tr farkıyla sunulmuştur

2 sene önce
267